قوانین فروش محصول در پروژه یاب

محصولی با کیفیت تولید کنید، یک بار آن را آپلود کنید و یک عمر از فروش محصول خود کسب درآمد کنید. این مدل تجاری ساده راهی است که پروژه یاب برای کسب درآمد در اختیار فروشندگان خود قرار می دهد.

یک نکته کلیدی در افزایش فروش: اگر می خواهید محصولتان به مرور زمان نیز فروش تساعدی را به خود اختصاص دهد، راهنمای کامل و دقیقی را برای آن آماده کنید، از خریداران به خوبی پشتیبانی کنید و در سریع ترین زمان ممکن نسخه های به روزرسانی شده را در اختیار ایشان قرار دهید.

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب پروژه یاب برای فروش محصولات خود، توجه شما را به مجموعه قوانین فروشندگان جلب می نماییم:

فروشنده متعهد می گردد کلیه قوانین زیر را برای فروش محصولات خود در پروژه یاب بپذیرد و امضای این قرارداد به معنای پذیرش کامل قوانین توسط فروشنده بوده و در صورت انجام هرگونه فعالیت خلاف قوانین مندرج، پروژه یاب می تواند از فرد مربوطه شکایت و نسبت به ایجاد خسارات مادی و معنوی وارده درخواست جبران نماید.

  1. در پروژه یاب محصولاتی تایید می شوند که یا خود شخص سازنده محصول باشد یا اگر محصول غیر ایرانی است نسخه اورجینال آن را خریداری کرده و شخصاً آن را فارسی و بومی نموده باشد.
  2. در صورتی که محصولی فقط در پروژه یاب عرضه شود به ازای هر فروش محصول ۸۰٪ مبلغ فروش به فروشنده تعلق می گیرد و ۲۰% باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به پروژه یاب تعلق می گیرد. در صورتی که محصول علاوه بر سایت پروژه یاب یا سایت شخصی فروشنده، در سایر مارکت ها یا سایت ها نیز عرضه شود ۲۰% از سهم مشارکت فروشنده کسر و سهم فروشنده از هر فروش ۶۰% خواهد بود.
  3. تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۱ مرتبه در روز سه شنبه انجام می شود.
  4. مبلغ درخواستی فروشنده در تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد و مطابق شرایط وضع شده فروشنده می تواند مبالغ بالای ۵۰٫۰۰۰ تومان را ثبت کند.
  5. مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در پروژه یاب را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان پروژه یاب به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.
  6. سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید.
  7. پیشنهاد میکنیم برای شناخته شدن خود و کیفیت کاری محصولاتتان برخی محصولات خود را به عنوان رایگان در پروژه یاب قرار دهید.
  8. در صورتیکه فروشنده به درستی محصول خود را پشتیبانی نکند (شامل پاسخگویی به تیکت ها، به روزرسانی محصول، رفع مشکلاتی همچون پیش نمایش انلاین فارسی یا فایل آپلودی و ….) با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی شود و در صورت تکرار عدم پشتیبانی، وجوه حاصل از فروش محصول از حساب فروشنده کسر می شود.
  9. حذف دائمی محصولی که حداقل یک فروش داشته است، بدون اطلاع و هماهنگی قبلی با تیم پروژه یاب، به معنای نادیده گرفتن الزامات قانونی پروژه یاب است و در صورتی که برای محصول مورد نظر تسویه حسابی شده باشد، پروژه یاب می تواند از فرد مربوطه شکایت و نسبت به ایجاد خسارات مادی و معنوی وارده درخواست جبران نماید. در غیر این صورت اگر درخواست تسویه کند، درخواست رد شده و موجودی فروشنده به عنوان خسارت وارده ناشی از این اقدام به پروژه یاب تعلق گرفته و فروشنده در صورت تکرار این عمل از فروشندگی محصولات خود در سایت پروژه یاب منع می‌شود.